Aktualności

 

Szanowni Państwo,

Jak wiele firm, w dużej mierze przeszli Państwo na tryb pracy zdalnej. Dla jednych to normalny tryb pracy, od innych firm wymusza to konieczność przyzwyczajenia się do nowej rzeczywistości i poniekąd uczenia się, jak w niej pracować.

Jest wiele rozwiązań, które to ułatwiają – w zakresie komunikowania, zarządzania projektami/ zadaniami czy przepływem informacji i obiegiem dokumentów. Od zeszłego tygodnia w promocji jest nowy Pakiet Zarządzanie Biurem.

Obecnie kwestie organizacji pracy i zarządzania są kluczowe, więc producent SaldeoSMART zdecydował, że do końca kwietnia w promocji będzie także Pakiet Komunikacja z Klientem.

Zniżka dotyczy nowych Klientów. W obu przypadkach jest to rabat w wysokości 50% na abonament przez pierwsze 6 miesięcy korzystania z usługi.

Dodatkowo w najbliższych dniach na blogu SaldeoSMART zostaną opublikowane wskazówki dla Klientów, które funkcje programu będą dla nich szczególnie pomocne w pracy zdalnej i jak z nich korzystać.

Tak, aby wszyscy mogli bezpiecznie zostać i pracować w domu.

Jeśli będą Państwo mieć pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 
 

Nasi Partnerzy

Copyright © 2018 OKTA sp. z o.o. | design by Kompania Informatyczna

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły z powodu COVID-19.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje rodzicom lub opiekunom prawnym dzieci, którzy:

  • opiekują się dzieckiem poniżej 8. roku życia,
  • są objęci ubezpieczeniem chorobowym (np. pracownikom, zleceniobiorcom, przedsiębiorcom).

źródlo: Zus.pl