Oprogramowanie dla księgowości – profesjonalny moduł księgowy

enova365 Księga Handlowa to doskonałe oprogramowanie do księgowości dla każdego, kto ceni ergonomiczne, funkcjonalne i nowoczesne narzędzia. Moduł ten wspiera kompleksowo obsługę pełnej księgowości. Jego zakres funkcjonalny to nie tylko możliwość księgowania dokumentów, śledzenia obrotów na kontach i generowania odpowiednich zestawień. To całe spektrum funkcjonalności związanej m.in. z obsługą rozrachunków, wielowalutowości, obsługi podatkowej firmy i pogłębionych analiz finansowych.

Oprogramowanie księgowe, czyli wszystko czego potrzebuje Twoje biuro

Program do księgowości enova365Księga Handlowa usprawni codzienną pracę, niezależnie od wykonywanych czynności. W ramach programu znajduje się między innymi: dziennik (zapiski księgowe wg. jednego lub kilku dzienników), ewidencja dokumentów, zestawienia sald i obrotów (w dowolnych okresach), deklaracje (każda forma zaliczki na podatek dochodowy, również opatrzone podpisem elektronicznym), schematy księgowe (automatyzacja tworzenia dekretów księgowych), bufor księgowań czy też ewidencję środków pieniężnych. System wspiera również firmy o złożonej strukturze organizacyjnej np. wielooddziałowej.

Jeśli stawiasz na nowoczesność i automatyzację w księgowości – enova356 to dla Ciebie doskonałe rozwiązanie. Księga handlowa pozwoli Ci sprawnie i kompleksowo prowadzić kontrolę działalności każdej firmy.

Nasi Partnerzy

Copyright © 2018 OKTA sp. z o.o. | design by Kompania Informatyczna

Wersja 15.1 wprowadza nowe funkcjonalności, niezbędne do obsługi zmian prawnych obowiązujących w 2019. Jest pierwsza z trzech nowych wersji wprowadzająca te zmian.

Poniżej skrócona lista zmian

a) Kadry Płace:

  • Nowe wersje deklaracji PIT-11(24), PIT4R(8), PIT8AR(7), PIT 8C(9), IFT1/1R(14) (uwaga! bez e-Deklaracji!).  
  • Aktualizacja wskaźników kadrowo – płacowych obowiązujących od 01.01.2019 r.                                
  • Obniżona została podstawa składek ZUS dla właścicieli.                                                              
  • Zmiana zasad obliczania zaliczki podatku w przypadku złożenia przez pracownika oświadczenia o przekroczeniu I przedziału skali, tzw. 50% koszty uzyskania przychodu.

b) Księgowość:

  • Nowe wersje deklaracji CIT (CIT-8(26)) i załączników: CIT-8/O(13), CIT-8/BR(4), CIT-D(6), CIT-ST(7) oraz deklaracji CIT-10Z(4) i IFT-2/IFT-2R(8).
  • Dodane zostały nowe załączniki do CIT-8: CIT-MIT, CIT/8S, CIT/8SP.     
  • Zaktualizowano mechanizm korekty z tytułu złych długów VAT – skrócenie terminu korekty ze 150 do 90 dni.                                  
  • Wprowadzono stawki ryczałtu: 2% i 12,5%.            
  • Aktualizowano stawki w tabeli opłat za środowisko obowiązujących w 2019 r.