Praca

Wdrożeniowiec systemu enova365 – obszar finanse oraz kadry-płace

Obowiązki przyszłego pracownika

  • Instalacja oprogramowania i/lub jego poszczególnych elementów
  • Konfiguracja oprogramowania i/lub jego poszczególnych elementów
  • Pomoc i asystencja przy uruchomieniu i wdrażaniu ww. systemów, usług i aplikacji
  • Testowanie i analiza poszczególnych elementów systemu
  • Kontakt ze wsparciem oraz przygotowywanie opisów ew. problemów

Od kandydatów oczekujemy

  • Znajomości systemu enova365 w zakresie m.in. takich modułów jak: Księga
  • Podatkowa, Księga Handlowa, Księga Inwentarzowa, Kadry i Płace, inne
  • Znajomości zagadnień związanych z księgowością i obsługą kadrowo-płacową
  • Bazy danych MS SQL lub języka SQL
  • Znajomości i umiejętności pracy z oprogramowaniem pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
  • Chęci nauki i szkoleń oraz poszerzania swojej wiedzy
  • Mile widziana znajomość rozwiązania Saldeo Smart oraz innych systemów wspomagających zarządzanie takich jak Symfonia, Optima,

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Indywidualnie uzgadniane warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia
  • Odpowiednie narzędzia do wykonywania pracy (środowisko, oprogramowanie, sprzęt)

Nasi Partnerzy