System CRM dla małej firmy – profesjonalny system informatyczny

Największym wyzwaniem w każdej firmie jest kompleksowe i systematyczne zarządzani relacjami z
potencjalnymi i aktualnymi Klientami.

CRM dla małej firmy pozwoli na wprowadzenie wszystkich danych kontrahentów oraz klientów. Stworzona baza danych zapamięta wszystkie kontakty i zlecenia z odniesieniem do kompatybilnego kalendarza. Dzięki temu nie zapomnimy o ważnych spotkaniach ani o obietnicach, które złożyliśmy naszym klientom. Program jest prosty w obsłudze. Jeżeli do tej pory korzystaliśmy z innych możliwości, w krótkim czasie przeniesiemy wszystkie dotychczasowe dane.

Oprogramowanie CRM

enova365 CRM dla firm to również nie tylko narzędzie do ewidencjonowania i planowania działań związanych z obsługą Klientów, ale także narzędzie wspierające działy marketingu w planowaniu takich działań jak mailingi, analiza struktury Klientów i wiele innych. To również narzędzie do śledzenia lejka sprzedaży, co pozwala na bieżącą ocenę aktualnej sytuacji w firmie i podejmowanie adekwatnych do niej działań.

Nasi Partnerzy

Copyright © 2018 OKTA sp. z o.o. | design by Kompania Informatyczna

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje na czas opieki nad dzieckiem w związku z zamknięciem żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły z powodu COVID-19.

Dodatkowy zasiłek opiekuńczy przysługuje rodzicom lub opiekunom prawnym dzieci, którzy:

  • opiekują się dzieckiem poniżej 8. roku życia,
  • są objęci ubezpieczeniem chorobowym (np. pracownikom, zleceniobiorcom, przedsiębiorcom).

źródlo: Zus.pl