Oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi (Kadry i Płace)

enova365 Kadry i Płace to wyjątkowe oprogramowanie, które nie tylko obsługę naliczania i rozliczania wspiera proste i zaawansowanych systemów wynagrodzeń, czy prowadzenie pełnej obsługi kadrowej, ale również może obejmować pracę z takimi obszarami jak rekrutacja czy oceny pracownicze.

enova365 to program kadrowo-płacowy umożliwiający przechowywanie wszelkich informacji dotyczących pracowników w jednym miejscu. Wśród wielu funkcji jakie posiada oprogramowanie wartymi podkreślenia są możliwość wygenerowania umowy dla pracownika, ewidencjonowanie czasu pracy, przypominanie o konieczności wykonania badań okresowych, usprawnienie naliczania wynagrodzeń czy innych świadczeń – co znacząco wspomaga dział Kadry i Płace. Moduł świetnie sprawdzi się zarówno w firmach zatrudniających kilkunastu jak i kilka tysięcy pracowników. Program do kadr i płac jest usprawnieniem procesów HR, w dużym stopniu automatyzuje proces m.in. naliczania pensji pracowników.

Przydatny program kadrowo-płacowy

Dzięki enova365 możliwe jest wygenerowanie wszelkich zaświadczeń, deklaracji (np. podatkowych, rozliczeniowych czy ubezpieczeniowych). Program do zarządzania kadrami jest więc usprawnieniem także dla samych pracowników. Co więcej – program zmniejsza ryzyko pomyłek. Funkcjonalność oprogramowania odczują oczywiście sami pracodawcy. Dzięki automatyzacji procesów możliwa jest redukcja zatrudnienia na stanowiskach administracyjnych. Pracownicy omawianych działów zostaną odciążeni od wykonywania czasochłonnych czynności biurowych, a tym samym będą mogli skupić się na realizacji ważniejszych celów. Ważnym aspektem jest możliwość obsługi pracowników niepełnosprawnych.

Dodatkowym atutem wsparcia obszaru kadrowo-płacowego, jest współpraca modułu Kadry i Płace z tzw. Pulpitami Pracownika, dzięki, którym pracownicy za pomocą przeglądarki internetowej mają stały wgląd w swoje dane, mogą składać wnioski o nieobecności, otrzymują od pracodawcy swoje roczne PITy itd. Z drugiej strony dzięki tej funkcjonalności i integracji z modułem Kadry i Płace – zespół HR ma zdecydowanie mniej pracy i unika wielu, często żmudnych działań.

Nasi Partnerzy