Moduł i program do wypożyczalni

Program dla wypożyczalni, taki jak enova365 Wypożyczalnia realizuje najważniejsze funkcje niezbędne do prowadzenia usług związanych z wypożyczaniem np. samochód lub książek.

Oprogramowanie dla bibliotek jest bardzo ważnym elementem. Mimo upływu lat i zmiany predyspozycji społeczeństwa jest ona nadal jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc. Największy wpływ na to ma istniejący w niej księgozbiór. Aby zapanować nad jego ilością i rotacją, musi posiadać sprawny i łatwy w obsłudze program dla biblioteki. Umieścimy w nim nie tylko wszystkie części wyposażenia, ale dodatkowo ulokujemy wszystkie informacje – kto, kiedy i co z niej wypożyczył. Ułatwi to kontrolę nad ewidencją i pozwoli na skontrolowanie czasu wypożyczenia. Wszystkie dane umieszczone w programie możemy dostosować do swoich potrzeb, tworząc odpowiednie bazy, bez obciążania systemów komputerowych, które działają w Windows lub z systemem Android.

Oprogramowanie do wypożyczalni samochodów? Już jest!

Program do wypożyczalni samochodów zadziała podobnie jak program dla biblioteki. Z tą różnicą, że w przypadku prowadzenia takiej działalności potrzebujemy pokwitowań. Każdy klient odwiedzający nasz salon może za pomocą zweryfikowanych danych osobowych zostać umieszczony w bazie danych, a następnie otrzyma pokwitowanie, tak samo, jak obsługująca go osoba. W bazie umieścimy wszystkie znajdujące się w naszym posiadaniu samochody wraz z niezbędnymi informacjami, które będą dotyczyć nie tylko samego ich opisu, ale również opłat związanych z ubezpieczeniem, czy przypomnienie o zmianie opon. Cała baza pozwala na rozmieszczenie interesujących nas informacji w jednym programie.

Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie, lub do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Doradzimy przy wyborze odpowiedniego rozwiązania.

Nasi Partnerzy